Vinobraní u Máchova jezera
a zábavné odpoledne pro děti

Závěr letní sezóny u Máchova jezera již tradičně patří Vinobraní v našem areálu. Letos nás čeká již devátý ročník a naplánovali jsme jej na neděli 29.8.2021 od 13hod. Vstup je opět ZDARMA. Vinobraní je určeno pro celou rodinu, každý si v programu najde to své.

Vinobraní s výhledem na Máchovo jezero, cimbálová kapela - hotel Port

Na co se můžete těšit

Hlavní partner akce, CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, bude opět prodávat bílý i růžový burčák a hezký výběr vín z vlastní produkce, ale i z Vinařství Kovács. Atmosféru zpříjemní moravská cimbálová muzika Fjertůšek, kterou bude pravidelně střídat místní skupina Vosty Band, a to až do večerních hodin.

Skvělé občerstvení bude jako vždy zajišťovat tým kuchařů a číšníků našeho hotelu a tentokrát i zemědělská společnost ZOD Brniště, která zpestří nabídku jídla na akci svými krůtími specialitami.
 

Atrakce celé akce

Na okružní plavby po jezeře bude od hotelového mola každou celou hodinu vyplouvat výletní loď Máj a plavby budou zcela zdarma.

Již po čtvrté se Vinobraní u Mj účastní časopis S dětmi v Praze se spřízněným vydavatelstvím Krásné časy. S autorkou oblíbeného Domácího rodinného kalendáře Petrou Cífkovou si nejen děti budou moci vytvořit vlastní linoryty jako památku na nevšední odpoledne na konci prázdnin.

Dětské hry v areálu hotelu Port, Vinobraní s výhledem na Máchovo jezero

Velká dětská soutěž

Na děti opět čeká velká dětská soutěž s osmi soutěžními úkoly. Za jejich absolvování získávají děti razítka do kartičky a za plný počet razítek obdrží každé odměnu. Soutěž vyvrcholí tombolou, ve které budou hned dvakrát za odpoledne losovány kartičky s nasbíranými razítky. Vylosovaní majitelé kartiček vyhrávají nejen dětskou, ale i atraktivní dospěláckou cenu pro svůj doprovod.

Dětské hry v areálu hotelu Port, Vinobraní s výhledem na Máchovo jezero

Divadelní představení

Již tradiční součástí programu je i dětské divadelní představení, které tentokrát zahraje studio Damúza z Prahy. Doveze loutkové představení SUPERKLUK:
nemusíš být zrovna Superman, Spiderman nebo Batman. Stát se superhrdinou může úplně každý, stačí docela maličko! Loutková pohádka pro děti od 5 let vypráví příběh jedné supertřídy, ve které superspolužáci prožívají superdobrodružství. Až do té doby, než k nim propadne Miloš, který už není tak úplně super…

Představení je vhodné pro děti od 5 let.

Malá ochutnávka

Na hlavním pódiu proběhne pod taktovkou Château Valtice soutěž v tahání koštýřem, která se v loňském roce velmi vydařila.

V zadní části areálu mohou děti vyzkoušet překážkovou nafukovací dráhu tzv. bootcamp.

Jak to celé probíhá

V rámci celé akce se platí žetony, které můžete zakoupit v jedné ze tří směnáren. Občerstvení je k dispozici hned na několika místech stejně jako burčák a víno. Památkou na krásné odpoledne může být Vaše společná fotka z fotokoutku PortPoint.
Prohlédněte si fotky z předchozích ročníků.

Vstup na akci i na veškerá představení je zdarma.